We will upgrade the Confluence Wikis platform.
In the meantime, and report any issue to DIGIT-WIKIS-SUPPORT@ec.europa.eu. You will be able to check new features from the release notes.


Welcome

Welcome - Restricted access

Skip to end of metadata
Go to start of metadata


Tato stránka vysvětluje, jak vyhledat organizace v systému pro registraci organizací prostřednictvím domovské stránky portálu Erasmus+ a Evropského sboru solidarity.

Funkce vyhledávání je zvláště užitečná, pokud si přejete zaregistrovat organizaci a nejste si jisti, zda již není zaregistrovaná. Umožňuje také najít obecné informace o organizaci registrované na portálu Erasmus+ a Evropského sboru solidarity.

Důležité

Pokud plánujete zaregistrovat organizaci, důrazně doporučujeme před zahájením procesu registrace vyhledat podobné organizace, abyste zamezili vícenásobným registracím. Díky tomu se budete moci rozhodnout, zda můžete ve svých přihláškách použít již existující ID organizace, nebo zda byste měli před podáním žádosti pokračovat v registraci vaší organizace.Přístup k vyhledávání.

Vysvětlení a ilustrace.

Existuje několik způsobů, jak použít funkci vyhledávání:

  1. Přímo na domovské stránce portálu Erasmus+ a Evropského sboru solidarity. Chcete-li použít vyhledávání na této stránce, není nutné se přihlašovat pomocí svého EU login účtu (tato funkce je dostupná i bez přihlášení). Ve výchozím nastavení se zobrazí pole pro jednoduché vyhledávání.
  2. Na stránce Vyhledat organizaci (Search for an Organisation), která je přístupná z nabídky Organizace (Organisations). Volbou této možnosti se otevře pokročilé vyhledávání


Vyhledání organizace.

Jednoduché vyhledávání.

Ve výchozím nastavení se zobrazí pole pro jednoduché vyhledávání.

Do vyhledávacího pole zadejte úplný nebo částečný oficiální název orgaizace, obchodní název (zkratku názvu organizace) nebo webovou stránku organizace a klikněte na Vyhledat (Search). Všechny organizace obsahující podobné hodnoty jako ty, které jste zadali, se zobrazí v seznamu Výsledky vyhledávání (Search Results). Další podrobnosti naleznete v oddílu Seznam výsledků dále.


Rozšířené vyhledávání.

Na domovské stránce portáluErasmus+ a Evropského sboru solidarity.

  1. Výběrem možnosti Vyhledat (Search ) v nabídce Organizace (Organisations) přímo otevřete rozšířené vyhledávání.
  2. Klikněte na tlačítko Rozbalit rozšířené vyhledávání (Expand advanced search) vedle vyhledávacího panelu na hlavní stránce
  3. Zobrazí se rozšířená sada polí pro pokročilé vyhledávání, která vám umožní zúžit vyhledávání.

Pokud hledáte jedinou organizaci, je lepší hledat pomocí PIC, protože je pro každou organizaci jedinečné. Pokud nemáte po ruce PIC, použijte kterékoli z dalších vyhledávacích kritérií.

Klikněte na tlačítko Hledat (Search)

V našem příkladu hledáme pomocí kritérií součásti organizace oficiální názvu organizace (Legal Name) a země (Country).

V závislosti na kritériích vyhledávání, které používáte, budou výsledky zahrnovat:

  • všechny organizace obsahující podobné hodnoty jako ty, které jste uvedli pro oficiální název organizace, obchodní název nebo web, a
  • pouze ty organizace, které přesně odpovídají hodnotám, které jste zadali například v rámci země, PIC, ID organizace, registračního čísla, DIČ a Charty Erasmus pro vysokoškolské vzdělání.

V našem příkladu je nalezena pouze jedna organizace, která splňuje zadaná kritéria vyhledávání.

Chcete-li odebrat zadaná kritéria vyhledávání, klikněte na tlačítko Obnovit (Reset)


Seznam výsledků vyhledávání.

Vysvětlení a ilustrace

Organizace odpovídající vašim kritériím vyhledávání jsou uvedeny pod vyhledávacími poli.

Počet nalezených záznamů je zobrazen v horní části seznamu. Ve výchozím nastavení je na každé stránce zobrazeno deset záznamů. Je-li nalezeno více než deset záznamů, použijte k procházení seznamu a prohlížení dalších záznamů šipky dole.

Můžete setřídit seznam podle různých sloupců ve vzestupném nebo sestupném pořadí kliknutím na šipku nahoru/dolů v konkrétním sloupci.

V pravém horním rohu seznamu výsledků je k dispozici vyhledávací pole pro další vyhledávání v nalezených záznamech. Zadejte část hledaného oficiální názvu organizace (Legal name) a stiskněte tlačítko Search (Hledat).

Seznam výsledků se zúží podle vámi zadaných kritérií.