We will upgrade the Confluence Wikis platform.
In the meantime, and report any issue to DIGIT-WIKIS-SUPPORT@ec.europa.eu. You will be able to check new features from the release notes.


Welcome

Welcome - Restricted access

Skip to end of metadata
Go to start of metadata

(info)  PRISTATOME NAUJOVES

Atnaujiname programos „Erasmus+“ ir Europos solidarumo korpuso dokumentų valdymą. Nuo 2019 metų spalio 22 dienos pradedame naują organizacijų registravimo sistemą. Nuorodas į URF ir PIC kodus dar galėsite pamatyti kai kuriuose puslapiuose ir lentelėse. Prašome atkreipti dėmesį, kad URF sistemą keičia Organizacijų registravimo sistema, o PIC kodus keičia Organizacijų ID kodai.Pildant formą tam tikros jos dalys kartojasi. Šiame puslapyje aprašytos pagrindinės funkcijos ir tos dalys, kurios kartojasi visose paraiškose. 

Formoje pateikiama ekrane nurodyta informacija, taip pat įspėjamosios žinutės, ypač dėl paraiškos formos ar tuo metu pildomo laukelio. Prašome perskaityti ekrane pateikiamą informaciją ir, jeigu jums reikės daugiau pagalbos, perskaitykite turinį, susijusį su konkrečiu pagrindiniu veiksmu dėl paraiškos užklausos. Tai galima pamatyti indekso puslapyje (Index page): elektroninių paraiškų formų pildymo gairės (Web Application Forms Guidelines).


Svarbu: Vienu metu nenaudokite kelių langų naršyklėje!

Pildydami elektroninės paraiškos formą, kad nekiltų problemų dėl automatinio paraiškos formos išsaugojimo ir kad neprarastumėte paraiškos duomenų, neatidarykite kelių naršyklės puslapių paraiškai pildyti.

Kalbos pasirinkimas

Paaiškinimas ir pavyzdys

Numatytoji tinklalapių kalba yra anglų. Norėdami ją pakeisti, paspauskite ant kalbos piktogramos, esančios dešinėje ekrano pusėje, ir pasirinkite kalbą atsidariusiame lange.

Privalomos užpildyti dalys ir laukeliai

Paaiškinimas ir pavyzdys

Privalomos užpildyti dalys yra pažymėtos raudonu šauktuku , kuris reiškia, kad trūksta informacijos arba kad nebuvo laikomasi visų paraiškos pildymo reikalavimų.

Dauguma pavienių laukelių, kuriuos būtina užpildyti, yra pažymėti raudona spalva, kad būtų lengva nustatyti ir pataisyti problemas.

Kai privalomi laukeliai bus užpildyti ir tvirtinimo reikalavimai bus patenkinti, dalys bus pažymėtos žalia varnele .

IUžpildytos privalomos paraiškos dalys yra pažymėtos žalia spalva.

Naršymas po paraiškos dalis ar paraiškos dalyse

Paaiškinimas ir pavyzdys
„Erasmus+“ paraiškos formoje yra keletas parinkčių, leidžiančių lengvai naršyti po dalis ar poskyrius.

Įvairiuose puslapiuose yra viršutinis meniu, kurį galima naudoti naršant po projekto dalis.

Projekto dalyje gali būti kortelių. Jas taip pat galite paspausti, kad lengvai pasiektumėte tam tikrą informaciją.

Norėdami rasti tam tikrą projekto dalį, naudokite kairėje pusėje esantį šoninį naršymo meniu.

Pagrindinio puslapio (Home) mygtukas grąžina į pagrindinį elektroninės paraiškos formų puslapį.

Mygtukas „Meniu“

Paaiškinimas ir pavyzdys

Daugelyje paraiškos dalių galite naudoti mygtuką „MENIU“, pavyzdžiui, „Dalyvaujančios organizacijos“ (Participating Organisations) ar „Veiklos“ (Activities).

Priklausomai nuo dalies, kurioje esate, yra įvairių parinkčių, kurias galite rinktis jas paspausdami. Pateikiame keletą pavyzdžių:

Pabrėžtos nuorodos

Paaiškinimas ir pavyzdys

Įvairių paraiškos dalių detalią informaciją galite pasiekti paspaudę aktyvias nuorodas. Tai gali būti tekstas ar taškinė linija.

Automatinis saugojimas ir juodraštis

Paaiškinimas ir pavyzdys

Forma yra automatiškai išsaugoma kas 2 sekundes. Išsaugojimo (vietos laiku) informacija, esanti kairėje ekrano pusėje, yra atitinkamai atnaujinama.

Uždarę formą, ją vėl galite pasiekti paspausdami kortelę „Mano paraiškos“ (My Applications), esančią elektroninės paraiškos formų pagrindiniame puslapyje.

Pagalba ir gairės

Paaiškinimas ir pavyzdys

TFormoje galima gauti daugiau informacijos apie tam tikras dalis nustačius pelės rodyklę ant klaustuko ženklo .

Kairėje pusėje esančiame meniu taip pat yra gairių (Guidelines) funkcija. Paspaudus šią meniu  dalį, atsidarys gairių tinklalapis su naudinga informacija.