Welcome

Welcome - Restricted access

Skip to end of metadata
Go to start of metadata


(info)  PRISTATOME NAUJOVES

Atnaujiname programos „Erasmus+“ ir Europos solidarumo korpuso dokumentų valdymą. Nuo 2019 metų spalio 22 dienos pradedame naują organizacijų registravimo sistemą. Nuorodas į URF ir PIC kodus dar galėsite pamatyti kai kuriuose puslapiuose ir lentelėse. Prašome atkreipti dėmesį, kad URF sistemą keičia Organizacijų registravimo sistema, o PIC kodus keičia Organizacijų ID kodai.


Įvadas

Toliau aprašomas elektroninių paraiškų formų (toliau tekste – Paraiška) naudojimas, įgyvendinant programos „Erasmus+“ veiksmus programos šalyse, kuriuos administruoja nacionalinės agentūros: https://webgate.ec.europa.eu/web-eforms/.  

Svarbu

Jeigu jungiatės pirmą kartą, norėdami gauti prieigą prie elektroninių paraiškų formų, susikurkite „EU Login“ prisijungimo paskyrą. Išsamią informaciją apie „EU Login“ nustatymus galite rasti prisijungę prie „EU Login“ – Europos Komisijos tapatybės atpažinimo sistemos (angl. ECAS). Visą papildomą informaciją rasite čia.

Jūsų paraiškos kokybė bus vertinama pagal Programos vadove nurodytus vertinimo kriterijus. Daugiau informacijos galite rasti čia: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources_en. Įsitikinkite, kad pildydami paraišką pateikėte visą reikalingą informaciją. Taip paraišką vertinantys ekspertai galės įvertinti visas kiekvieno vertinimo kriterijaus dalis.

Daugiau informacijos apie paraiškų vertinimo kriterijus rasite pagalbinėje medžiagoje. Prisijunkite prie „Erasmus+“ interneto svetainės šiuo adresu: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/documents-for-applicants/model-application-forms_en, ir ieškokite informacijos.

Paraiškų formų pavyzdžių rasite čia: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/documents-for-applicants/model-application-forms_en.

Techniniai reikalavimai ir nustatymai, reikalingi norint naudotis elektronine paraiškos forma

Elektroninių paraiškų formos sukurtos remiantis naujausiais interneto platformos standartais ir yra palaikomos visų šiuolaikinių naršyklių. Sėkmingi testavimai atlikti su

  • „Internet Explorer 11.0“,
  • „Firefox 45.7“,
  • „Chrome 56.0“.

Elektroninių paraiškų formos yra internetinės programos, todėl jums prireiks greito ir nuolatinio interneto ryšio. Neprisijungę prie interneto dirbti su paraiškos formomis negalėsite.

Jums prireiks spausdintuvo ir skenerio tam, kad galėtumėte sėkmingai pateikti elektroninės paraiškos formą. Taip pat jums prireiks PDF failų peržiūros programos (pageidautina „Adobe Reader“) tam, kad galėtumėte atsispausdinti, pasirašyti ir nuskenuoti „Sąžiningumo deklaraciją“ 

Svarbu: Vienu metu nenaudokite kelių langų naršyklėje!

Elektroninėje paraiškos formoje suvedinėdami prašomus duomenis, vienu metu neatsidarykite kelių naršyklės puslapių paraiškai pildyti, nes gali kilti problemų su automatinio įrašymo funkcija ir galite prarasti paraiškos duomenis.

Kaip tai padaryti įrankių juostoje


Pasirinkite savo elektroninės paraiškos formą


Puslapiai, susiję su KA1 ir KA3 dotacijų paraiškomis 

There is no content with the specified labels

 If no pages in Lithuanian are displayed, click here for the English versions

There is no content with the specified labels

Puslapiai, susiję su KA120 ir KA150 paraiškomis dėl akreditacijos 

There is no content with the specified labels

 If no pages in Lithuanian are displayed, click here for the English versions

Puslapiai, susiję su KA2 dotacijų paraiškomis 

There is no content with the specified labels

 If no pages in Lithuanian are displayed, click here for the English versions

There is no content with the specified labels